דוד רז ניהול תאום ופיקוח פרויקטים

תיאור החברה 

 

דוד רז ניהול, תאום ופיקוח (98) בע"מ היא אחת מחברות ניהול הפרויקטים הוותיקות והבולטות בשוק. החברה עוסקת במתן שירותים הנדסיים בתחום של תאום תכנון, ניהול ופיקוח של מגוון פרויקטים לבנייה במגזר העיסקי והפרטי בארץ ובחו"ל.

 

החברה מנהלת בעבור לקוח הקצה את התכנון, את היציאה למכרזי יועצים וקבלנים, מנהלת את המו"מ ובחירת הקבלנים בשיתוף עם הלקוח, מפקחת על ההקמה של הפרויקט עד מסירה ומלווה את הפרויקט עד סוף שנת הבדק (כשנה לאחר המסירה). אנו אחראים על ניהול התקציב, איכות העבודה ולוחות הזמנים.

 

החברה הוקמה בשנת 1994, דוד רז, מייסד החברה, הקימה לאחר שנים של עבודתו כמהנדס ראשי של משרד ניהול ותיק וגדול אחר.

 

משרד הניהול של דוד רז מונה כ 23 עובדים מתוכם 17 מהנדסים/הנדסאים. בנוסף למהנדסים האזרחיים מייחד את החברה שלה גם מהנדסים מתחום אינטגרציית המערכות: החשמל והמתח נמוך ומיזוג האוויר, אשר מלווים כל פרויקט בנקודות הקרטיות של אינטגרציית המערכות כבר משלב התיכנון וכך מבטיחים אופטימזציה בפתרונות - לחיסכון כספי מקסמאלי של לקוח הקצה וכן בבקרת איכות הביצוע.

 

החברה מתמחה בשלושה ערוצים מרכזיים:

 

ניהול ופיקוח על פרויקטים פנים מעטפת (Fit-Out): קבלת מעטפת מחברת נכסים כגב-ים, עזריאלי, אמות ועוד, והקמת המשרדים ללקוח הקצה על פי התכנון האדריכלי, ממעטפת עד מפתח.

 

ניהול ופיקוח על הקמה של מבנים מהיסודות.

בתחום המשרדים/ מלונאות/ מסחרי/ציבורי/

בתי-חולים/ מגורים. משלב ניהול התיכנון ועד מפתח.

 

ניהול ופיקוח על הקמת חוות שרתים – כ40% מחוות השרתים הגדולות בארץ הוקמו בניהול ופיקוח של חברת דוד רז ניהול.

 

על לקוחות החברה נמנים חברות ישראליות ובן לאומיות רבות כ: מגדל, מגדל שוקי הון, נס טכנולוגיה,קבוצת עופר,קבוצת הפניקס, וישיי, אדגר, קליקטייל,hp, Broadcom, Radware, Noble Energy ועוד.

ראול ולנברג 18, מתחם Cu בניין C קומה 3, תל אביב   טלפון. 03-6480770   פקס. 072-2765426   דוא”ל. simha@david-raz.com

כל הזכויות שמורות לחברת דוד רז ניהול תאום ופיקוח (98) בע"מ

הפעל נגישות

בניית אתרים